Hiszpania

Grecja

Włochy

O nas

Biuro Turystyki i Rekreacji JAGA zajmuje się organizacją wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy swoim podopiecznym optymalne warunki wypoczynku, pamietając o konieczności zapewnienia atrakcyjnych form wypoczynku dostosowanych do wieku i możliwosci dzieci i młodzieży.

Nasza oferta zwraca szczególną uwagę na treści poznawcze pobytu oraz na rekreacyjne formy spędzania czasu. Dlatego też, obok ciekawych wycieczek mających na celu poznanie najpiękniejszych i najciekawszych miejsc naszego kraju, dbamy również o wypełnienie czasu obozowiczów i kolonistów realizując dla nich bogaty program rekreacyjno - sportowy zawierający gry i zabawy ruchowe, mecze, konkursy plastyczne, muzyczne, wiedzy o regionie w którym odpoczywamy. Firma współpracuje z doświadczonymi pedagogami i animatorami, którzy czuwają nad realizacja programu rekreacyjnego.

Firma JAGA współpracuje tylko z renomowanymi ośrodkami, które dysponują ugruntowaną marką na rynku oraz dobrą opinią wśród klientów.

Jaga. wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: internet-media.pl